Het team

Buurtsportteam Nijkerk Sportief en Gezond

In gemeente Nijkerk is het Buurtsportteam Nijkerk Sportief en Gezond actief. De buurtsportcoaches van het team ondersteunen lokale initiatieven om de Nijkerkse bevolking meer in beweging te laten komen en een gezonde leefstijl te stimuleren. Ook organiseren de buurtsportcoaches zelf activiteiten en ondersteunen ze scholen, sportverenigingen, kinderdagverblijven en andere organisaties op hun route naar een actievere en gezondere leefstijl.

Het Buurtsportteam werkt vanuit de ideeën van de landelijke JOGG-organisatie (Jongeren Op Gezond Gewicht) en het programma Sport en Bewegen in de Buurt. Met Sport en Bewegen in de buurt wil minister Edith Schippers van het ministerie van VWS ervoor zorgen dat de gezonde keuze ook een gemakkelijke keuze wordt.

Ron Vermeij ron@nijkerksportiefengezond.nl              +316 22224532

Patrick van de Ven patrick@nijkerksportiefengezond.nl +31 6 46424794

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirjam Hagenaar mirjam@nijkerksportiefengezond.nl +316 54 12 73 49

Nick Scholten nick@nijkerksportiefengezond.nl +316 28 62 89 08

Giel-Jan Wittenberg gieljan@nijkerksportiefengezond.nl +316 54 33 74 79

Tessel Kok tessel@nijkerksportiefengezond.nl +316 23 17 78 43

Lara Kreikamp lara@nijkerksportiefengezond.nl +316 42 13 55 37

 

 

 

 

 

 

|Nijkerk Sportief en Gezond

Frans Rinsema frans@nijkerksportiefengezond.nl +316 23 42 67 20